Font Size

SCREEN

Cpanel

Pro3 kiest voor duo-lijsttrekkers

Louis Laros (links op de foto) en Peter Flohr (rechts op de foto) voeren samen de lijst aan. Louis Laros is de jongste lijsttrekker ooit in gemeente Loon op Zand

Op de algemene ledenvergadering van Pro3, progressieve partij in de gemeente Loon op Zand, hebben de leden de lijst vastgesteld voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2018. Louis Laros (24) uit Kaatsheuvel en Peter Flohr (68) uit Loon op Zand voeren samen de lijst aan.

Met het duolijsttrekkerschap kiest Pro3 voor een mix van ervaring, jong en oud en de kernen Kaatsheuvel - Loon op Zand.

Louis Laros, docent geschiedenis,  is trots op de lijst: ‘We zijn een partij die voor mensen uit alle drie de dorpen op de bres staat. Onze gemeente kan nog flink wat slagen maken, bijv. op het gebied van wonen en daar gaan we hard ons best voor doen.’

Peter Flohr, sociaalwetenschappelijk onderzoeker: ‘Zorg en Welzijn krijgen mijn volle aandacht.  Daarnaast willen we dat onze inwoners veel meer meedoen bij vraagstukken die in onze dorpen spelen. Haal inwoners erbij en werk echt met hen samen. Laat inwoners de gemeente uitdagen.’

Achter Louis en Peter staan op plaats 3 en 4 de ervaren raadsleden Jan van Gorkum uit Loon op Zand en Marianne Verschure uit Kaatsheuvel. Op plaats 5 staat nieuwkomer Maaike Mesdag uit Kaatsheuvel, vanuit haar ervaring als griffier bij de gemeenten Oisterwijk en Best is zij goed bekend met lokale politiek. De top 7 wordt compleet gemaakt door Remmert Slagter uit Loon op Zand, werkzaam voor de gemeente Tilburg en Kaatsheuvelnaar Tonny van Wezel, bekend gezicht uit de wijk de Hil en natuurlijk ook bekend vanuit de vakbond FNV.

De ledenvergadering stelde een lijst van in totaal 29 personen vast, waaronder veel bekende gezichten uit onze gemeente, zoals Maria Dierckxsens-Oderkerk, Joann van den Herik, Mark Wijtenburg, Esther van der Donk, Theo Egging en Mick Raeven. Lijstduwer is oud-raadslid Cees van de Ven uit de Moer.

De gemeenteraadsverkiezingen zijn op 21 maart 2018.

De volledige kandidatenlijst van Pro3 voor de gemeenteraad hier te downloaden als pdf bestand: kandidatenlijst

Om spam tegen te gaan graag vragen, opmerkingen of commentaar mailen naar commentaar@pro3.nu
Na ontvangst volgt publicatie bij dit bericht op de website.